Menu

Tak for opbakningen til KIF sponsorløbet 2017

Administrer dit medlemskab

Kommende foldboldkampe
Januar 2018
21.
søndag
10.07
Gislev IF (1)
Herrer
U13
Inde - U13 drenge C (2005) - 2. halvdel • Pulje 1
Forum Faaborg
Korinth IF
Forum Faaborg
21.
søndag
10.21
Korinth IF
Herrer
U13
Inde - U13 drenge C (2005) - 2. halvdel • Pulje 1
Forum Faaborg
Vindinge BK
Forum Faaborg
21.
søndag
10.42
Korinth IF
Herrer
U13
Inde - U13 drenge C (2005) - 2. halvdel • Pulje 1
Forum Faaborg
Assens FC (2)
Forum Faaborg
21.
søndag
11.10
Fjordager IF
Herrer
U13
Inde - U13 drenge C (2005) - 2. halvdel • Pulje 1
Forum Faaborg
Korinth IF
Forum Faaborg
21.
søndag
11.31
Korinth IF
Herrer
U13
Inde - U13 drenge C (2005) - 2. halvdel • Pulje 1
Forum Faaborg
Højby S & G
Forum Faaborg
21.
søndag
12.00
Tarup/Paarup IF
Kvinder
U10
Inde - U9/U10 pige C 2008/2009 2. halvdel • Pulje 2
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
Korinth IF
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
21.
søndag
12.24
Korinth IF
Kvinder
U10
Inde - U9/U10 pige C 2008/2009 2. halvdel • Pulje 2
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
BBB
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
21.
søndag
12.42
Korinth IF
Kvinder
U10
Inde - U9/U10 pige C 2008/2009 2. halvdel • Pulje 2
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
Holluf Pile-Tornbjerg IF (2)
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
21.
søndag
13.00
Holluf Pile-Tornbjerg IF (1)
Kvinder
U10
Inde - U9/U10 pige C 2008/2009 2. halvdel • Pulje 2
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
Korinth IF
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
21.
søndag
13.18
Korinth IF
Kvinder
U10
Inde - U9/U10 pige C 2008/2009 2. halvdel • Pulje 2
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
Tårup IF
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
21.
søndag
13.36
Korinth IF
Kvinder
U10
Inde - U9/U10 pige C 2008/2009 2. halvdel • Pulje 2
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
Marienlyst
Ørbæk Midtpunkt (Hallen)
27.
lørdag
14.57
Tarup/Paarup IF (1)
Kvinder
U13
Inde - U13 pige B (2005) - 2. halvdel • Pulje 2
Aunslev-Hallen
Korinth IF
Aunslev-Hallen
27.
lørdag
15.25
Korinth IF
Kvinder
U13
Inde - U13 pige B (2005) - 2. halvdel • Pulje 2
Aunslev-Hallen
Marienlyst
Aunslev-Hallen
27.
lørdag
15.39
BBB
Kvinder
U13
Inde - U13 pige B (2005) - 2. halvdel • Pulje 2
Aunslev-Hallen
Korinth IF
Aunslev-Hallen
27.
lørdag
16.00
Korinth IF
Kvinder
U13
Inde - U13 pige B (2005) - 2. halvdel • Pulje 2
Aunslev-Hallen
Krarup/Espe Fodbold (2)
Aunslev-Hallen
27.
lørdag
16.14
Tarup/Paarup IF (3)
Kvinder
U13
Inde - U13 pige B (2005) - 2. halvdel • Pulje 2
Aunslev-Hallen
Korinth IF
Aunslev-Hallen
28.
søndag
11.45
Tranekær/Tullebølle IF
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C 2006- 2. halvdel • Pulje 2
Korinth Hallen (inde)
Korinth IF (2)
Korinth Hallen (inde)
28.
søndag
11.52
Korinth IF (1)
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C 2006- 2. halvdel • Pulje 2
Korinth Hallen (inde)
Longelse Sp.
Korinth Hallen (inde)
28.
søndag
12.13
Korinth IF (2)
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C 2006- 2. halvdel • Pulje 2
Korinth Hallen (inde)
Kværndrup BK
Korinth Hallen (inde)
28.
søndag
12.20
Korinth IF (1)
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C 2006- 2. halvdel • Pulje 2
Korinth Hallen (inde)
Horne f. Sp. (1)
Korinth Hallen (inde)
28.
søndag
12.27
Longelse Sp.
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C 2006- 2. halvdel • Pulje 2
Korinth Hallen (inde)
Korinth IF (2)
Korinth Hallen (inde)
28.
søndag
12.41
Kværndrup BK
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C 2006- 2. halvdel • Pulje 2
Korinth Hallen (inde)
Korinth IF (1)
Korinth Hallen (inde)
28.
søndag
12.48
Korinth IF (2)
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C 2006- 2. halvdel • Pulje 2
Korinth Hallen (inde)
Horne f. Sp. (1)
Korinth Hallen (inde)
28.
søndag
13.02
Korinth IF (1)
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C 2006- 2. halvdel • Pulje 2
Korinth Hallen (inde)
Korinth IF (2)
Korinth Hallen (inde)
28.
søndag
13.23
Tranekær/Tullebølle IF
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C 2006- 2. halvdel • Pulje 2
Korinth Hallen (inde)
Korinth IF (1)
Korinth Hallen (inde)
28.
søndag
13.30
Korinth IF
Kvinder
U15
Inde - U15 pige B (2003) - 2. halvdel • Pulje 1
Korinth Hallen (inde)
Dalum IF (1)
Korinth Hallen (inde)
28.
søndag
13.51
EGB
Kvinder
U15
Inde - U15 pige B (2003) - 2. halvdel • Pulje 1
Korinth Hallen (inde)
Korinth IF
Korinth Hallen (inde)
28.
søndag
14.12
SFF2015 (2)
Kvinder
U15
Inde - U15 pige B (2003) - 2. halvdel • Pulje 1
Korinth Hallen (inde)
Korinth IF
Korinth Hallen (inde)
28.
søndag
14.33
Korinth IF
Kvinder
U15
Inde - U15 pige B (2003) - 2. halvdel • Pulje 1
Korinth Hallen (inde)
SSV Højfyn (1)
Korinth Hallen (inde)