Menu

Tak til Korinth Cykel Motions tøjsponsorer

Administrer dit medlemskab

Kommende foldboldkampe
Februar 2018
24.
lørdag
09.00
Korinth IF (2)
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C 2006- 2. halvdel • Pulje 2
Korinth Hallen (inde)
Tranekær/Tullebølle IF
Korinth Hallen (inde)
24.
lørdag
09.07
Longelse Sp.
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C 2006- 2. halvdel • Pulje 2
Korinth Hallen (inde)
Korinth IF (1)
Korinth Hallen (inde)
24.
lørdag
09.28
Kværndrup BK
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C 2006- 2. halvdel • Pulje 2
Korinth Hallen (inde)
Korinth IF (2)
Korinth Hallen (inde)
24.
lørdag
09.35
Horne f. Sp. (1)
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C 2006- 2. halvdel • Pulje 2
Korinth Hallen (inde)
Korinth IF (1)
Korinth Hallen (inde)
24.
lørdag
09.42
Korinth IF (2)
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C 2006- 2. halvdel • Pulje 2
Korinth Hallen (inde)
Longelse Sp.
Korinth Hallen (inde)
24.
lørdag
09.56
Korinth IF (1)
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C 2006- 2. halvdel • Pulje 2
Korinth Hallen (inde)
Kværndrup BK
Korinth Hallen (inde)
24.
lørdag
10.03
Horne f. Sp. (1)
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C 2006- 2. halvdel • Pulje 2
Korinth Hallen (inde)
Korinth IF (2)
Korinth Hallen (inde)
24.
lørdag
10.17
Korinth IF (2)
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C 2006- 2. halvdel • Pulje 2
Korinth Hallen (inde)
Korinth IF (1)
Korinth Hallen (inde)
24.
lørdag
10.38
Korinth IF (1)
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C 2006- 2. halvdel • Pulje 2
Korinth Hallen (inde)
Tranekær/Tullebølle IF
Korinth Hallen (inde)
25.
søndag
12.00
Korinth IF
Kvinder
U10
Inde - U9/U10 pige C 2008/2009 2. halvdel • Pulje 2
Vindinge-Hallen
Tarup/Paarup IF
Vindinge-Hallen
25.
søndag
12.24
BBB
Kvinder
U10
Inde - U9/U10 pige C 2008/2009 2. halvdel • Pulje 2
Vindinge-Hallen
Korinth IF
Vindinge-Hallen
25.
søndag
12.42
Holluf Pile-Tornbjerg IF (2)
Kvinder
U10
Inde - U9/U10 pige C 2008/2009 2. halvdel • Pulje 2
Vindinge-Hallen
Korinth IF
Vindinge-Hallen
25.
søndag
13.00
Korinth IF
Kvinder
U10
Inde - U9/U10 pige C 2008/2009 2. halvdel • Pulje 2
Vindinge-Hallen
Holluf Pile-Tornbjerg IF (1)
Vindinge-Hallen
25.
søndag
13.18
Tårup IF
Kvinder
U10
Inde - U9/U10 pige C 2008/2009 2. halvdel • Pulje 2
Vindinge-Hallen
Korinth IF
Vindinge-Hallen
25.
søndag
13.36
Marienlyst
Kvinder
U10
Inde - U9/U10 pige C 2008/2009 2. halvdel • Pulje 2
Vindinge-Hallen
Korinth IF
Vindinge-Hallen
Marts 2018
3.
lørdag
11.42
Tarup/Paarup IF
Kvinder
U10
Inde - U9/U10 pige C 2008/2009 2. halvdel • Pulje 2
Allested-Vejle Fritidscenter
Korinth IF
Allested-Vejle Fritidscenter
3.
lørdag
12.06
Korinth IF
Kvinder
U10
Inde - U9/U10 pige C 2008/2009 2. halvdel • Pulje 2
Allested-Vejle Fritidscenter
BBB
Allested-Vejle Fritidscenter
3.
lørdag
12.24
Korinth IF
Kvinder
U10
Inde - U9/U10 pige C 2008/2009 2. halvdel • Pulje 2
Allested-Vejle Fritidscenter
Holluf Pile-Tornbjerg IF (2)
Allested-Vejle Fritidscenter
3.
lørdag
12.42
Holluf Pile-Tornbjerg IF (1)
Kvinder
U10
Inde - U9/U10 pige C 2008/2009 2. halvdel • Pulje 2
Allested-Vejle Fritidscenter
Korinth IF
Allested-Vejle Fritidscenter
3.
lørdag
13.00
Korinth IF
Kvinder
U10
Inde - U9/U10 pige C 2008/2009 2. halvdel • Pulje 2
Allested-Vejle Fritidscenter
Tårup IF
Allested-Vejle Fritidscenter
3.
lørdag
13.18
Korinth IF
Kvinder
U10
Inde - U9/U10 pige C 2008/2009 2. halvdel • Pulje 2
Allested-Vejle Fritidscenter
Marienlyst
Allested-Vejle Fritidscenter